Vyrábame váhy a vážiace systémy na mieru

Dávkovacie váhy

Dávkovacie váhy sú určené pre automatizované váženie sypkých alebo tekutých materiálov. V našej ponuke výrobkov nájdete jednoduché systémy pre dávkovanie jedného komponentu a taktiež aj zložité systémy pre dávkovanie desiatok komponentov.

Dávkovací systém je ucelený komplet, ktorý pozostáva zo samotnej váhy, indikátora váhy s funkciami dávkovania a ďalších zariadení, ktoré sú súčasťou dávkovacieho systému. Jedná sa napríklad o ventily, klapky, dopravníky či iné systémy, ktoré zabezpečujú priebeh dávkovania a sú riadené indikátorom váhy. Pre navrhnutie systému je potrebné poznať všetky súčasti systému tak, aby bol navrhnutý optimálny spôsob riadenia dávkovania.

Naša firma ponúka

Na trhu výrobcov váh pôsobíme už od roku 1993. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a servisom váh všetkých typov. V rámci našich služieb pre vás zabezpečíme napríklad: 

Dávkovacie váhy na mieru

V prípade dávkovania sa môže jednať o špecifické potreby, ktoré vyžaduje daná prevádzka. Z tohto dôvodu sme schopní poskytnúť zákazníkovi riešenie na mieru. Jedným zo systémov, ktorý sme realizovali v poslednej dobe, zabezpečoval dávkovanie troch materiálov, automatickú archiváciu vážení v programe "Váženie a tlač vážnych lístkov". K dosiahnutiu takéhoto procesu dávkovania sme vytvorili vlastnú elektroniku, ktorá riadi proces dávkovania, odosiela údaje o vážení do PC a tlačí vážny lístok po úspešnom nadávkovaní suroviny.

Pre získanie ďalších informácií o možnostiach vybavenia vašej prevádzky dávkovacou váhou nás prosím kontaktujte. Radi vám poradíme a navrhneme profesionálne riešenie práve pre vaše potreby.